English version here

PROGRAM

Sambata, 25 noiembrie

08.30  - 09.30      Inscrieri SERIA 1 (open & rookie)
09.30  - 13.30      Calificari Boulder  Open  Baieti +  Open Fete  SERIA  1 
                            Calificari Escalada Rookie Baieti  + Rookie Fete  SERIA  1
13.00  - 14.00       Inscrieri SERIA  2 (open & rookie)
14.00 – 18.00       Calificari Boulder  Open Baieti  +  Open Fete   SERIA  2
                             Calificari Escalada Rookie  Baieti  +  Rookie Fete SERIA  2
              19.00       Deschidere izolare finalisti boulder
              19.30       Inchidere Izolare
              19.50       Prezentarea finalistilor si vizualizarea traseelor
              20.00       Finala Boulder -  Open Fete & Open Baieti (in paralel);

Duminica, 26 noiembrie

08.30  - 09.00      Inscrieri SERIA 1 - doar pentru cei care nu s-au inscris sambata
09.00  - 13.00      Calificari Escalada  Open  Baieti +  Open Fete  SERIA  1 
                            Calificari Boulder  Rookie Baieti  + Rookie Fete  SERIA  1
13.00  - 13.30      Inscrieri SERIA  2 - doar pentru cei care nu s-au inscris sambata
13.30 – 17.30      Calificari Escalada  Open  Baieti  + Open Fete  SERIA  2
                            Calificari Boulder  Rookie Baieti  +  Rookie Fete  SERIA  2
              18.30    Deschidere izolare finalisti escalada
              19.00      Inchidere Izolare
              19.20      Prezentarea finalistilor si vizualizarea traseelor
              19.30      Finala Escalada Open Fete & Open Baieti (in paralel);
              21.30       Festivitatea de premiere pentru toate categoriile
              21.30       Decernarea premiilor - GREUCEANU
              21.30       TOMBOLA -intra in tragerea la sorti toti cei care au achitat taxa de participare

Programul poate suferi modificari. Acestea vor fi anuntate cel mai tarziu pana la data de 20 Noiembrie 2017.


Saturday, November 25

08.30 - 09.30     Registration - 1st Series (Open & Rookie)
09.30 - 13.30     Boulder qualifications Open Girls & Boys - 1st Series
                           Sport Climbing qualifications Rookie Boys & Girls  - 1st Series
13.00 - 14.00      Registration series 2
14.00 - 18.00      Boulder qualifications Open  Boys & Girls - 2nd Series
                           Sport Climbing qualifications  Rookie Boys & Girls - 2nd Series
              19.00    Isolation area is opened for the bouldering finalists (Open & Rookie - only for tie for the 1st place)
              19.30    Isolation area closing
              20.00    Boulder Finals - Open Girls & Boys (in parallel)

Sunday, November 26

08.30  - 09.00     Registrations - 1st Series (only for those who have not registered on Saturday)
09.00  - 13.00     Sport Climbing Qualifications Open Boys & Girls - 1st Series
                            Bouldering qualifications Rookie Boys & Girls - 1st Series
13.00  - 13.30     Registrations - 2nd Series
13.30  - 17.30     Sport Climbing Qualifications Open Boys & Girls - 2nd Series
                            Bouldering qualifications Rookie Boys & Girls - 2nd Series
              18.30    Isolation area is opened for the sport climbing finalists
              19.00    Isolation area closing
              19.20    Finalists presentation + route previewing
              19.30    Sport Climbing Finals - Open Girls & Boys (in parallel)
              21.30    Award Ceremony for all categories
             21.30     Award ceremony for GREUCEANU contest
             21.30     RAFFLE - all participants who paid the contest fee are enrolled